До уваги працівників бюджетної сфери!

Дата: 21.01.2021 15:47

Фото без опису

Зважаючи на численні звернення працівників бюджетної сфери щодо виплати заробітної плати з бюджету Калинівської міської територіальної громади, фінансове управління Калинівської міської ради повідомляє, що у звязку з приєднанням до Калинівської міської ТГ  Павлівської та Новогребельської  обєднаних територіальних громад, а також 18 сільських рад, внесенням змін до Бюджетного кодексу України та Закону України про місцеве самоврядування в Україні,  процес формування виконавчих органів міської ради та складання розпису бюджету міської територіальної громади затягнувся в часі.

Така ситуація спостерігається в усіх громадах, за виключенням громад, які створені на базі міст обласного значення ( в містах обласного значення виконавчі органи рад передбачалися законодавством і раніше). 21.01.2021 року розпис бюджету міської територіальної громади поданий до відділення державного казначейства, протягом трьох днів будуть подані кошториси розпорядниками коштів, що дозволить проводити фінансування бюджетних установ.

Зважаючи на ситуацію, яка склалася в країні просимо вибачення за незручності.

Виплати по заробітній платі працівникам бюджетної сфери розпочнуться з 25.01.2021р.