Увага, стартував конкурс проєктів Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»!

Дата: 21.01.2021 11:37

Фото без опису

З 20 січня оголошено конкурс Вінницької обласної Ради "Комфортні громади", метою якого є відбір проєктів розвитку територіальних громад Вінниччини, які фінансуватимуться за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел.

Конкурс проходитиме у два етапи:

- до 26 березня прийматимуться проєкти-учасники,

- до 13 травня визначатимуться проєкти-переможці.

Щодо фінансування:

- до 350 тис. грн зможуть отримати проєкти територіальних громад та районних рад області (+ власний внесок не менше 30 % або 50% в залежності від кількості населення);

- до 500 тис. грн зможуть отримати спільні проєкти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування (+ власний внесок не менше 50 % від загального бюджету проєкту).

Основні напрями, за якими учасникам пропонується розробити проєкти:

1. «Безпечна громада» - впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту (в тому числі створення систем відеоспостереження).

2. «Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинний та вторинний рівень) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області.

3. «Сучасна громада» - розвиток спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку, розбудова та модернізація мереж вуличного освітлення та інше.

4. «Доступні послуги» - розвиток Центрів надання адміністративних послуг.

5. «Спроможна громада» - економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

6.  «Культурний розвиток громади» - відновлення та збереження історико-культурної, духовної спадщини.

7. «Інклюзивна громада» - підтримка осіб з інвалідністю та створення відповідного середовища.

Детальніше про вимоги та умови конкурсу за посиланням: