Вітаємо зі святом Богоявлення та Хрещення Господнього!

Дата: 19.01.2021 09:34

Фото без описуШановна Калинівська громадо!

Прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом Богоявлення та Хрещення Господнього, яке ще в народі називають святом Водохреща!

У цей світлий день бажаю кожному здійснення всіх надій і благих починань, миру, добра та любові. Нехай всі родини будуть здоровими й щасливими, а в домівках панують радість, злагода та достаток.

Хай цілюща йорданська вода, благословенна самим Господом, змиє зневіру, зцілить наші тіла і душі, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ.

Христос хрещається!

З повагою,

міський голова                                                                                                    Василь Поліщук