Вінницька область, Хмільницький район

Роботи по санітарній обрізці та видаленню сухостійних аварійних дерев на території Корделівського старостинського округу

Дата: 15.01.2021 12:08

З метою поліпшення санітарного стану, забезпечення утримання територій населених пунктів, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та травмування людей на території Калинівської територіальної громади продовжуються роботи із благоустрою.

Наразі тривають роботи по санітарній обрізці та видаленню сухостійних аварійних дерев на території Корделівського старостинського округу.

Відповідні роботи проводяться  із залученням спецтехніки для пришвидшення процесу. Завдяки цьому за короткий період часу вдалось заготовити 9 машин твердого палива, яке буде використано для обігріву приміщень Корделівської ЗОШ, дошкільного навчального закладу «Пролісок», амбулаторії сімейної практики загальної медицини та місцевого храму.