Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 13.01.2021 року

Дата: 13.01.2021 11:47

Фото без опису

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 13 січня в Україні зафіксовано 6409 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 187, медпрацівників – 367). Кількість активних хворих – 283 754 особи.

Впродовж останньої доби в лабораторіях області досліджено 1349 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 21випадках  отримано позитивний результат.

Станом на 11.00 год. 13.01.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 25 959 підозр  на COVID-19.

Зареєстровано 432 летальних випадів від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих.  Одужало18126  осіб.

На території Калинівського району зареєстровано 884 випадки захворювання. За минулу добу виявлено 5 нових випадків захворювання. Натомість 10 осіб повністю одужало від хвороби.