Шановні жителі Калинівської міської територіальної громади!

Дата: 31.12.2020 13:54

Щиро вітаю вас з прийдешнім Новим 2021 роком!

Рік, що минає, був бурхливим, сповненим протиріч та важких випробувань для кожного з нас. Уперше нам довелося зіткнутись із таким явищами, як пандемія та невідомий досі смертельний вірус, зустрітись із новими викликами, які змусили змінити наш світогляд, спосіб життя та переглянути власні цінності.

Разом з тим 2020 рік залишив по собі й позитивні моменти. Він згуртував нас, став символом зміцнення духу, усвідомлення єдності, здобуття нового досвіду. Ми пізнали себе, свої можливості, свою силу і волю. Усвідомили, що тільки нам вирішувати, чи будемо ми зламані непростими обставинами, чи зможемо з гідністю їх подолати.

Новий рік - це свято, яке вселяє надію і віру у себе, надихає на успіх та здійснення найзаповітніших мрій.

Тож нехай 2021 рік прийде до нас під знаком миру і добра, любові і поваги до ближнього, принесе лише сприятливі, позитивні емоції та дасть нових сил для втілення найамбітніших планів і задумів.

Нехай у ваших оселях панують щастя, злагода, достаток та святковий настрій, а серця наповнюються радістю і вірять у диво.

З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами!

З повагою,

міський голова                                                                                   Василь Поліщук