Вінницька область, Хмільницький район

Друге місце за результатами службової діяльності у 2020 році

Дата: 29.12.2020 15:22

Калинівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки посів друге місце за результатами службової діяльності у 2020 році серед територіальних закладів Вінницької області.

Привітати військовослужбовців та працівників центру завітали перший заступник міського голови Микола Господарець, голова райдержадміністрації Богдан Зубчик та військовий комісар Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Вінницький, які подякували колективу за сумлінну службу, побажали наснаги, успіхів та нових звершень у благородній справі служіння Україні, а також вручили почесний кубок за зайняте друге місце і подяки.