Вінницька область, Хмільницький район

Представники Пласту передали Вифлеємський вогонь Миру

Дата: 24.12.2020 13:52

Різдвяні свята зовсім близько, а разом і з ними щорічна тепла подія — поширення Вифлеємського вогню Миру та творення добрих справ. Сьогодні члени міського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь Миру міському голові Василю Поліщуку та заступнику голови райдержадміністрації Юрію Плахотнюку.

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. В Україні з 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об'єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути.

Щороку пластуни передають Вифлеємський вогонь Миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні.