Переможці та призери турніру з волейболу серед дівчат 2005 р.н та 2007 р.н. і молодші

Дата: 22.12.2020 15:35

20-21 грудня в м. Житомир відбувся турнір з волейболу серед дівчат 2005 р.н та 2007 р.н. і молодші.

У змаганнях взяли участь вихованки Калинівської ДЮСШ «Авангард» 2005 р.н. та 2007 р.н. і молодші, команди з м. Деражня (Хмельницька область), м. Біла Церква, м. Прилуки (Чернігівська область) та господарі змагань.

Команда дівчат 2005 р.н., впевнено перемігши всіх суперниць, посіла І місце у турнірі, а молодші дівчата, зазнавши в запеклій боротьбі дві поразки, з рахунком 1:2 в партіях зайняли ІІІ місце у своїй віковій категорії.

Вітаємо наших волейболісток, а також їх тренерів із черговою перемогою та бажаємо успіхів і нових досягнень!