Відбувся міський етап змагань з волейболу серед дівчат

Дата: 21.12.2020 09:28

Фото без описуФото без описуНапередодні дня Святого Миколая на базі загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка відбувся міський етап змагань з волейболу серед дівчат за програмою Гімназіади серед закладів загальної середньої освіти Вінницької області у 2020-2021н.р. Спортивний захід пройшов з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

На майданчику зустрілись команди ЗОШ 1-3 ступенів №1 м. Калинівка та Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії. Дівчата показали високий рівень професіоналізму, наполегливості та жагу до перемоги. Переможцями змагань стала команда ЗОШ 1-3 ступенів №1 м. Калинівка, яка обіграла своїх суперниць з рахунком у сетах 2:0.

У волейболі немає жодного способу досягти успіху наодинці. Це гра інтуїції, уяви, імпровізації, але найбільше – взаємної підтримки та взаємодопомоги, які є важливими складовими командної роботи. У складі команди переможців виступали Лілія Вабищевич, Світлана Вдовиченко, Варвара Лужецька, Валерія Гончаренко, Каріна Возняк, Олександра Ковальчук, Віра Голубович та Недовіс Віталіна.

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами.

Бажаємо нашим волейболісткам нових перемог та успіхів!