Ремонт зовнішнього освітлення вулиць Центральна та Шкільна у с. Лемешівка завершено

Дата: 18.12.2020 16:32

Фото без описуОсвітлення вулиць населених пунктів Калинівської міської територіальної громади – одне з нагальних питань, яке потребує уваги сьогодні, адже це запорука безпеки наших мешканців, забезпечення життєдіяльності міста, сіл та селищ у вечірній і нічний час, створення комфортних та безпечних умов для учасників дорожнього руху.

Так, за сприяння міського голови Василя Поліщука цими днями було завершено роботи з освітлення вулиць Центральна та Шкільна у с. Лемешівка.

В ході ремонтних робіт прокладено лінії зовнішнього освітлення по вул. Центральна протяжністю 600 м та по вул. Шкільна протяжністю близько 800 м, облаштовано 3 додаткових опори, встановлено сучасні світлодіодні енергозберігаючі світильники та лічильник із функцією автоматичного вмикання і вимикання електроенергії відповідно до графіка роботи мережі зовнішнього вуличного освітлення. Зокрема, у грудні та січні зовнішнє вуличне освітлення в с. Лемешівка працюватиме з 17.00 год. вечора до 07.00 год. ранку.

Заходи із освітлення вулиць населених пунктів громади триватимуть і надалі.

Фото без описуФото без опису