Свято Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 18.12.2020 16:14

Фото без описуСвятий Миколай – улюблене свято дітвори і навіть дорослих, які теж мріють про диво. Цей день стає початком зимових новорічних і різдвяних свят, які несуть з собою особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

Традиційно, для 84 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сьогодні у Калинівському районному будинку культури відбувся святковий захід, на який завітали заступник міського голови Віктор Кособуцький та голова Калинівської райдержадміністрації Богдан Зубчик.

За дорученням міського голови Василя Поліщука Віктор Кособуцький привітав присутніх у залі з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав усім міцного здоров'я, мирного неба, дітям - успіхів у навчанні, наснаги, якнайбільше радісних моментів у житті та здійснення їх заповітних мрій.

Подарунками для дітей стали солодощі і святкова концертна програма, підготовлена юними солістами районного будинку культури та учнями дитячої музичної школи.