Розпочато ремонт покрівлі фельдшерсько-акушерського пункту с. Лемешівка

Дата: 21.12.2020 12:02

Фото без описуЗ метою забезпечення належних умов для надання якісних медичних послуг, а також для підвищення енергоефективності будівлі закладу охорони здоров'я, розпочато ремонт покрівлі фельдшерсько-акушерського пункту в с. Лемешівка, яке входить до складу Лемешівського старостинського округу.

Наразі будівельники та активні жителі села демонтують старе шиферне покриття, яке було у незадовільному стані, що призводило до протікання даху. Також поетапно здійснюється монтаж дерев'яної кроквяної системи для подальшого укладення металочерепиці.

Роботи проводяться за ініціативи міського голови, господарським способом. Кошти на матеріали залучені громадою. Фото без опису

Даний медичний заклад буде відремонтовано та утеплено комплексно, адже це дасть можливість в подальшому забезпечити енергозбереження та належний температурний режим у приміщенні, де люди отримуватимуть медичну допомогу в комфортних та безпечних умовах.