Вітаємо з Днем працівника державної виконавчої служби України!

Дата: 17.12.2020 12:06

Фото без описуШановні працівники та ветерани державної виконавчої служби!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби України!

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої відповідальності, професіоналізму та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України, стоїть на захисті їх конституційних прав та є важливою складовою утвердження в державі принципів законності, справедливості і верховенства права.

Робота державного виконавця достатньо складна, адже це повсякденне спілкування з десятками людей, яке часто пов’язане з гострими конфліктними ситуаціями. І знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах, забезпечуючи при цьому своєчасність, повноту й неупередженість примусового виконання рішень – ось ті завдання, які щодня постають перед вами, та які ви успішно долаєте.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою громадян, впевненістю у справедливому захисті їх конституційних прав.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою,

міський голова          Василь Поліщук