Подяка за надану благодійну допомогу

Дата: 16.12.2020 14:06

Фото без описуЧергову партію благодійної допомоги отримали Калинівська центральна районна лікарня та стаціонарне відділення соціального захисту одиноких громадян похилого віку «Затишок», що знаходиться у с. Нова Гребля.

На прохання Калинівського міського голови Василя Поліщука відгукнувся керівник філії «Вінницька птахофабрика» ПрАТ «Агрохолдинг Авангард» с. Лемешівка Михайло Чимчинський, який виділив близько 500 кг курятини для потреб харчоблоків двох закладів.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть люди, які завжди готові допомогти іншим, і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Висловлюємо щиру подяку за виявлене милосердя та допомогу тим, хто її особливо потребує!