Вітання з професійним святом працівників Калинівського районного суду

Дата: 15.12.2020 16:34

Фото без описуСьогодні, у День працівників суду, в приміщенні Калинівського районного суду Вінницької області відбулось урочисте зібрання. Привітати служителів Феміди з професійним святом завітали перший заступник міського голови Микола Господарець, голова районної державної адміністрації Богдан Зубчик та помічник-консультант народного депутата України Петра Юрчишина – Сергій Зінов.

У вітальному слові перший заступник міського голови Микола Господарець зазначив, що авторитет судової гілки влади значним чином залежить від того, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

- Переконаний, що високопрофесійний суддівський корпус залишатиметься вірним складеній присязі, служінню справедливості, гуманізму, захисту прав та свобод людини. Нехай людська повага стане гідним орієнтиром у вашій праці. Міцного вам здоров’я, миру, родинного затишку, оптимізму, професійних успіхів та шани громадян, - сказав Микола Господарець.

Почесними грамотами Калинівської міської ради, Калинівської райдержадміністрації та грошовими винагородами було відзначено кращих працівників Калинівського районного суду.