Вітаємо з Днем працівників суду!

Дата: 15.12.2020 09:24

Шановні судді та працівники суду!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників суду!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє у розвиткові України як демократичної та правової держави.

Тож нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана, повага й довіра стануть гідними орієнтирами у щоденній роботі.

Нових вам професійних звершень на ниві благородного служіння його величності Закону, міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла.

З повагою,

міський голова              Василь Поліщук