З метою реалізації ініціативи Президента України Уряд прийняв рішення щодо надання допомоги особам, які втратили дохід через карантин

Дата: 11.12.2020 14:21

Фото без опису

З метою реалізації ініціативи Президента України  Уряд прийняв рішення щодо надання матеріальної допомоги у розмірі 8 тисяч гривень застрахованим особам, які можуть втратити дохід через карантин.

Постановою Кабінету Міністрів „Про виділення коштів для надання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних заходів” передбачено виділити кошти Мінсоцполітики у сумі 13,7 млрд гривень із Фонду боротьби з COVID-19 для здійснення виплат Пенсійним фондом України.

-Одноразову матеріальну допомогу можуть отримати фізичні особи – підприємці, а також наймані працівники, зайняті на підприємствах, робота яких обмежується під час карантину, - розповідає начальниця Калинівського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області Наталія Клюс.

Для отримання допомоги застраховані особи мають мати відкритий банківський рахунок за стандартом ІВАN, підключитися до порталу Дія, через портал подати до 21 грудня(включно) 2020 року заяву.

Щоб отримати консультацію, калинівчани, які можуть отримати таку допомогу, можуть звертатись у контакт центр за телефоном 0800219108 (безкоштовно з мобільного і стаціонарного).