Установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради при Калинівській міській раді

Дата: 03.12.2020 15:22

Фото без описуСьогодні відбулись установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради при Калинівській міській раді.

Такий консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні, реалізації державної молодіжної політики в громаді, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.

На засіданні ініціативної групи виносилось одне питання – формування складу Молодіжної ради при Калинівській міській раді.

До ініціативної групи надійшла 21 заява від жителів громади віком 14-35 років, які виявили бажання стати членами Молодіжної ради. У зв’язку із дотриманням законодавства України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, ініціативною групою було прийнято рішення щодо прийняття кандидатів до складу ради заочно, на підставі поданих документів. Вивчивши анкети кандидатів, ініціативна група вирішила прийняти всіх заявників до складу Молодіжної ради. Серед них – учні, студенти, працююча молодь – активні, креативні та небайдужі, а саме:

Акобян Аліса, Бабій Марина, Бенкич Леся, Бондар Вікторія, Бурик Аліна, Гунько Людмила, Зозуля Олександра, Кваша Євгенія, Ксенич Тетяна, Куца Софія, Музичко Владислав, Наумчук Андрій, Олійничук Олена, Панасюк Ганна, Панькевич Назар, Пилипчук Назар, Сандригось Наталія, Скорина Максим, Сологуб Ольга, Стафійчук Олександра, Фелемець Андрій.

Варто зазначити, що Молодіжна рада – консультативно-дорадчий, представницький орган Калинівської міської ради, мета діяльності якого – залучення молоді до формування молодіжної політики та соціально-культурного розвитку громади, забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участі в усіх сферах життя Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

Відтак, Молодіжна рада матиме можливість впливати на рішення місцевої влади, пов’язані із життям молоді.