1 сесія 8 скликання Калинівської міської ради

Дата: 20.11.2020 19:10

Фото без опису

Згідно із законодавством першу сесію скликала територіальна виборча комісія. Відтак,  голова Калинівської ТВК Надія Марценюк проінформувала депутатів про результати виборів за якими новим міським головою став Василь Поліщук.  За нього віддали свої голоси майже 52% виборців, які брали участь у голосуванні.

В ході засідання новообраний міський голова Василь Поліщук склав присягу посадової особи місцевого самоврядування, депутати обрали лічильну комісію, секретаря міської ради, затвердили перелік депутатських комісій та кількість старостинських округів.

На цьому перше засідання сесії було завершено.  Як повідомив міський голова, на наступному сесійному засіданні депутати мають затвердити виконувачів обов’язків старост, які працюватимуть до того часу, поки громади не вирішать,хто очолюватиме округ.

Першу сесію міської ради проведено з дотриманням усіх протиепідемічних заходів: при вході до сесійної зали усім присутнім замірювали температуру та проводили дезінфекцію рук.

Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)