Ремонт приміщення харчоблоку дошкільного навчального закладу № 3 м. Калинівка

Дата: 17.11.2020 11:06

Фото без описуФото без описуПродовжуються заходи із оновлення та модернізації закладів дошкільної та загальної середньої освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, триває ремонт приміщення харчоблоку дошкільного навчального закладу № 3 м. Калинівка. Наразі повністю оновлено та підключено зовнішні мережі водопостачання, замінено системи внутрішнього електропостачання, водопостачання та опалення у приміщенні, встановлено радіаторні батареї, котел газовий.

Завершується монтаж стелі з гіпсокартону, облицювання поверхонь стін та підлоги керамічною плиткою.

Ремонт приміщення харчоблоку ДНЗ №3 м. Калинівка здійснюється за рахунок коштів бюджету Калинівської міської ОТГ.