Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Дата: 17.11.2020 10:23

Фото без описуШановні студенти! Дорогі юнаки та дівчата!

Щиро вітаю вас зі святом молодості та надії, енергії та мрій, романтики та оптимізму – Міжнародним днем студента!

Період студентства – один із найщасливіших у житті. Це час масштабних планів і сподівань, безмежної віри у свої сили і здійснення найзаповітніших мрій. Водночас, це відповідальний етап, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів.

Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили, адже для вас, молодих та сміливих, немає нічого недосяжного.

Я надзвичайно пишаюсь здібною, творчою, прогресивною, активною та креативною молоддю нашої Калинівської громади, яка постійно прагне пізнавати незвідане, ставити перед собою амбітні цілі та успішно досягати їх. Ви – наша надія, потужна рушійна сила багатьох змін та перетворень, і саме за вами – успішне майбутнє України.

Переконаний, що кожен із вас віднайде своє місце у суспільстві, гідне визнання та пошану. Будьте впевнені в своїх силах, крокуйте до мети, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує вам доля, і не втрачайте дух свободи! Ростіть, творіть, здобувайте, розвивайтеся та ставайте успішними!

Пам’ятайте завжди про своє рідне місто, село, будьте і надалі активними учасниками життя  рідної громади і українського державотворення, проєктуйте, створюйте,  надихайте  своєю невтомною енергією, новими відкриттями і здобутками.

Міцного вам здоров'я, щастя, миру, сил, натхнення, успіхів у навчанні, яскравих моментів студентського життя та здійснення усіх мрій і сподівань!

Зі святом!

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.