Вінницька область, Хмільницький район

Капітальний ремонт тротуару по вул. Д. Нечая, дорожнього покриття по вул. Комарова та вул. Вінницька у м.Калинівка

Дата: 23.10.2020 14:50

Завершено капітальний ремонт тротуару по вул. Д. Нечая в м. Калинівка протяжністю 251 м (ширина 1,5 м).

Облаштування даного тротуару дасть можливість забезпечити додаткові зручності для місцевих мешканців, та, найголовніше, створити умови для безпечного пересування пішоходів, серед яких чимало дітей, адже тротуар пролягає вздовж відрізка дороги з інтенсивним рухом транспорту.

Також у цьому мікрорайоні нещодавно зроблено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Комарова (від буд. №2 до буд. №6) та по вул. Вінницька (від буд. №19 до вул. М. Грушевського).