Вінницька область, Хмільницький район

Капітальний ремонт будівельних конструкцій будівлі сільського будинку культури в с. Дружелюбівка

Дата: 22.10.2020 15:27

Розпочинається капітальний ремонт будівельних конструкцій будівлі сільського будинку культури по вул. Центральна, 52 в с. Дружелюбівка.

Проєктом передбачено капітальний ремонт (підсилення) бутових фундаментів в підвальному приміщенні будинку культури, зокрема, облаштування стовпчатих фундаментів, встановлення попередніх дерев’яних опор, посилення існуючих фундаментів залізобетонними підпірними стінками, проведення ремонту входу в підвальне приміщення.

Кошти на проведення капітального ремонту будівельних конструкцій будівлі будинку культури спрямовано з бюджету Калинівської міської ОТГ.