Вінницька область, Хмільницький район

Участь учнів 11-х класів Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії у загальнодержавній екологічній Всеукраїнській акції «Озеленення України» з осіннього висаджування дерев

Дата: 20.10.2020 18:55

Здорова природа – здорова людина. І це не просто слова! Адже саме природа є джерелом життя та комфорту людства. Тож маємо про неї піклуватися! І першим кроком, який дозволить продемонструвати турботу, може стати озеленення України.

Саме тому Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine», започаткували Всеукраїнський проєкт «Озеленення України».

Мета проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

Учні 11-х класів Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії не залишились осторонь цієї події та взяли участь у загальнодержавній екологічній Всеукраїнській акції «Озеленення України» з осіннього висаджування дерев, яка щорічно проводиться 17 жовтня. Учні висадили 40 ялинок на території школи-гімназії.

"Усі учасники акції показали на власному прикладі, що у наших силах подбати про навколишнє середовище та допомогти Україні дихати вільно!" - розповідає педагог-організатор Людмила Гунько, - "Адже посадивши деревце та доглядаючи за ним, діти відчують себе причетними до великої справи озеленення не лише України, а й усієї планети, навчаться цінувати природу та плекати її красу."