Вінницька область, Калинівський район

Срібні призери Кубку Вінницької області з футболу серед жіночих команд сезону 2020 року

Дата: 17.10.2020 18:19

Вже другий рік поспіль у Калинівці проходить фінальний етап Кубку Вінницької області з футболу серед жіночих команд.

16 жовтня на міському стадіоні за право бути переможцем обласних змагань сезону 2020 року змагались три команди: дві з м. Вінниця та команда ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка (тренер Геннадій Марчук).

У підсумку наші молоді футболістки у фіналі поступились більш досвідченому та іменитому супернику - команді «ЕМС – Поділля» м. Вінниця та вибороли срібні нагороди.

Третє місце посіла команда ВО ДЮСШ м. Вінниця.

Вітаємо калинівських спортсменок з успішним результатом у Кубку Вінницької області з футболу серед жіночих команд сезону 2020 року та бажаємо нових перемог!