Змагання з футболу серед юнаків 2010 р.н. та молодше, присвячені Дню захисника України

Дата: 14.10.2020 20:34

Фото без описуФото без описуФото без описуСьогодні на базі загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка за сприяння міського голови Анатолія Шамалюка та депутата Калинівської районної ради Наума Щерба відбулись змагання з футболу серед юнаків 2010 р.н. та молодше, присвячені Дню захисника України.

У змаганнях, які носили статус товариських, взяли участь чотири команди: Калинівська ДЮСШ відділу освіти, ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка, ОДЮСШ Блохіна-Бєланова м. Вінниця та «Темп» м. Вінниця.

Перед юними футболістами виступили з вітальним словом міський голова Анатолій Шамалюк та заступник командира військової частини 3028 Національної гвардії України, підполковник Руслан Білоус, які побажали спортсменам успіхів та перемоги.

Зігравши між собою по дві гри, калинівчани та вінничани продемонстрували високий рівень своєї технічної та фізичної майстерності. У підсумку змагань - перемогла дружба та позитивні емоції.

По завершенню ігор футболісти отримали солодощі, а також гарний настрій від проведених товариських поєдинків.