Вінницька область, Калинівський район

Вітаємо з Всесвітнім днем пошти!

Дата: 09.10.2020 16:46

Шановні працівники поштового зв’язку!

Вітаємо вас з професійним святом - Всесвітнім днем пошти!

Ви виконуєте нелегку, але вкрай необхідну для людей роботу. Вас завжди чекають з нетерпінням. Адже саме ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісткою від рідних та близьких. Ви об’єднуєте людей, розділених відстанню та часом.
Для багатьох людей, особливо похилого віку, листоноша – це людина, яка не лише виконує свої професійні обов’язки. Це людина, яка несе радість спілкування та надію на краще.

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, чуйність, терпіння та наполегливість у роботі.
Міцного вам здоров’я, щастя, миру, добробуту та професійних успіхів у вашій важливій для суспільства справі.
Нехай оминають вас життєві негаразди, а вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними!

Зі святом!