Вітаємо з Днем юриста!

Дата: 08.10.2020 14:14

Фото без описуШановні працівники юридичної сфери!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

Сьогодні свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканність конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та українського народу.

Наразі немає жодної сфери діяльності, яку б можливо було ефективно здійснювати без правової підтримки, важко знайти державний орган чи підприємство, які могли б обійтись без вашої консультації.

Саме ваші професійні знання, високий професіоналізм, відповідальність та порядність, справедливість, активна громадянська позиція та бездоганна репутація є запорукою зміцнення стабільності та правопорядку як у нашій громаді, так і в державі.

Зичу вам міцного здоров'я, професійних успіхів та досягнень, благополуччя і достатку, миру, добра, злагоди та усіх життєвих гараздів.

Будьте завжди гідними свого високого покликання.

З повагою,

міський голова  Анатолій Шамалюк.