Вітаємо з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана!

Дата: 01.10.2020 09:39

Фото без описуДорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Саме у перший день жовтня, в золоту осінню пору ми вшановуємо тих, хто всі свої сили і знання присвятив своєму народові, хто віддав здоров'я і молодість молодому поколінню.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам, громадянам поважного віку за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість, розуміння і толерантність, вагомий внесок у розвиток нашої громади.

Ви гідно виховували дітей та були прикладом в усьому, а сьогодні передаєте свій життєвий досвід внукам та правнукам. Ви завжди вірили у кращі часи та вчили цього і нас. Приємно, що багато хто із вас веде активний спосіб життя, займається мистецтвом та творчістю, бере участь в патріотичному вихованні молоді та займає активну громадську позицію.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай завжди вас оточують увагою та піклуванням близькі люди, тішать своїми успіхами діти і внуки, а осіння пора буде світлою, ласкавою та щедро наповненою душевним теплом, добром і радістю.

Міцного вам здоров`я, сил, наснаги, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.