Вітаємо із Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2020 10:08

Фото без описуШановні бібліотекарі та ветерани бібліотечної справи!

Щиро вітаю вас із професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека – це храм книги, дзеркало нашої історії, скарбниця вічних пам’яток писемності.
Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.
Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, отримання повного огляду інформації зі світового простору, піднесення інтелектуального рівня народу.
Професія бібліотекаря дуже важлива, адже саме ви відкриваєте читачам шлях до книги – джерела мудрості, забезпечуєте усім спектром інформаційних потоків, сприяєте розвитку особистості та вихованню патріотичних якостей суспільства.
В день професійного свята висловлюю подяку за вашу клопітку та наполегливу працю, активну громадянську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій просвітницькій справі.
Міцного вам всім здоров'я, щастя, родинного затишку, миру, добра, благополуччя, вдячних читачів та нових творчих здобутків на професійній ниві!
Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою і знаходить гідний відгук у людських серцях!

З повагою,
міський голова Анатолій Шамалюк.