Створення Молодіжної ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 23.09.2020 17:21

Фото без описуФото без описуФото без описуНа засіданні чергової 65 сесії Калинівської міської ради 7 скликання, яке відбулось 17 вересня, було прийнято рішення про створення Молодіжної ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади як консультативно-дорадчого органу з питань молодіжної політики.

Також затверджено Положення про Молодіжну раду Калинівської міської ОТГ та склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів Молодіжної ради Калинівської міської ОТГ.

Звертаючись до депутатів з проханням підтримати ініціативу молоді нашої громади щодо створення Молодіжної ради, педагог-організатор Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії Людмила Гунько зазначила, що саме Молодіжна рада стане тим «інструментом» молодіжного голосу, який дасть можливість почути молодих та активних людей.

Молодіжна рада - є представницьким органом з питань молодіжної політики, покликана сприяти взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді нашої Калинівської громади, забезпечити узгодженість дій у вирішенні питань пов’язаних із життям молоді та її участі у всіх сферах життя суспільства.

Молодь – рушійна сила на шляху до змін, отож, вперед!