Вінницька область, Хмільницький район

Введено в дію артезіанську свердловину по вул. В.Нестерчука у м. Калинівка

Дата: 21.09.2020 17:39

З метою покращення якості надання послуг з водопостачання та забезпечення населення громади якісною питною водою КП «Калинівкаводоканал» Калинівської міської ради крок за кроком здійснює вкрай необхідні заходи щодо оновлення, ремонту та модернізації мереж водопостачання і водовідведення.

Зокрема, тривають підготовчі роботи із заміни магістрального водогону першої черги від станції другого підйому протяжністю 1600 м, який знаходиться у вкрай незадовільному стані.

Здійснюється очистка річки Південний Буг в районі водозабору. Також проводяться відповідні заходи щодо введення в дію артезіанських свердловин, розташованих на території Калинівської міської ОТГ.

Днями працівники КП «Калинівкаводоканал» запустили у дію артезіанську  свердловину, яка знаходиться по вул. В. Нестерчука, та відтепер забезпечуватиме якісною питною водою мешканців чималого мікрорайону Варшиця.