Заходи з нагоди Міжнародного Дня миру у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії

Дата: 21.09.2020 14:13

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку, 21 вересня, люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру - свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.

Сьогодні учні Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії також стали учасниками Міжнародного Дня миру. На шкільному подвір'ї  було поведено акцію " Голуб Миру". Школярі створили живу фігуру Голуба Миру - одного з найбільш відомих символів цього дня. Посмішки на обличчях, радість в серцях дітей, вчителів вселили надію на впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

З нагоди Міжнародного Дня миру у навчальному закладі було організовано ще ряд заходів. Молодші школярі виготовляли власноруч паперових голубів, малювали малюнки, створювали аплікації.

Класні керівники провели в своїх класах виховні години.

А ще на шкільному подвір'ї, на асфальті, учні намалювали малюнок "Ми за мир".