Фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей «Рух  заради здоров’я» у ДНЗ №5 м. Калинівка

Дата: 18.09.2020 15:55

Фото без описуФото без описуФото без описуУ дошкільному навчальному закладі №5 «Калинка» м. Калинівка з 7 по 18 вересня проходив фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей «Рух  заради здоров’я».

Метою заходу було створити атмосферу радості, співпереживання, активного відпочинку, пропагувати здоровий спосіб життя, розвивати рухові якості дошкільнят – спритність, швидкість, витривалість.

Провідні ідеї заходу:

• Хто розпочинає день з зарядки – здоров’я того у порядку.
  • Щасливе життя – це гарне здоров’я.
  • Здоров’я – це цінний скарб, про який треба піклуватися щодня.