Вінницька область, Калинівський район

Оголошується набір учнів 2011-2014 років народження на відділення хокею на траві!

Дата: 17.09.2020 12:25

Калинівська ДЮСШ «Авангард» оголошує набір учнів 2011-2014 років народження на відділення хокею на траві.

Це один з найперспективніших напрямків розвитку юнаків нині. Вихованці секції не лише покращують свій загальний фізичний стан, а й здобувають спортивні трофеї в рамках Вінницької області, України, світу.

Якщо Ви бажаєте допомогти своїй дитині реалізуватись й досягнути спортивних висот, з радістю запрошуємо вас на заняття.

Наші вихованці є діючими гравцями Національної та юнацької збірної України, гравцями Прем’єр-ліги та Вищої ліги України, а також багаторазовими переможцями і призерами чемпіонатів України, престижних міжнародних та обласних змагань.

Тренування з хокею на траві проходять у ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДУ, П’ЯТНИЦЮ о 14:00 год. на сучасному спортивному майданчику ДЮСШ «Авангард» під керівництвом тренера вищої категорії, майстра спорту України Віталія Бондарчука.

За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону: +380 97 942 1639.

Ми чекаємо нових чемпіонів!