Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоров’я" крокує Калинівською міською об’єднаною територіальною громадою!

Дата: 17.09.2020 11:03

Фото без описуФото без описуДо фестивалю приєдналися учні початкових класів Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії, які залюбки вийшли на свіже повітря, щоб виконати комплекс загально-розвиваючих вправ.

Головною метою фестивалю - є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини.

Основні цілі та завдання фестивалю: стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я; сприяння фізичного розвитку та загартування організму, популяризація здорового способу життя.