Вінницька область, Калинівський район

Велопробіг за участі учнів 9-11 класів та вчителів ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка

Дата: 15.09.2020 16:19

В рамках проведення Олімпійського тижня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка 11 вересня відбувся велопробіг, до якого долучилися учні 9-11 класів та вчителі.

Основною метою проведення велопробігу була популяризація здорового та активного способу життя.
Учителі фізкультури Генадій Марчук та Сергій Бабенко ініціювали даний захід для того, аби показати дітям, що спорт – це весело та корисно.

Після вступного інструктажу учасники веломарафону вирушили у путь. Група велосипедистів подолала шлях у 20 км. Учні мали можливість спостерігати за мальовничими краєвидами рідної Калинівщини, насолоджуватися спілкуванням між собою та з природою.
Діти із завзяттям крутили педалі, показуючи, що здоровий спосіб життя вести справді легко.

Маємо надію, що активні види відпочинку будуть ставати все популярнішими серед учнівської молоді.