Збірна команда юнаків Калинівської міської ОТГ - переможець обласної Спартакіади серед допризовної молоді у м. Вінниці!

Дата: 14.09.2020 11:49

Збірна команда юнаків Калинівської міської об’єднаної територіальної громади 9 вересня брала участь в обласній Спартакіаді серед допризовної молоді у м. Вінниці. Метою заходу є удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді та формування у підростаючого покоління престижу військової служби, пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості та почуття патріотизму і колективізму, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.

Під час змагань нашим юнакам вдалося здобути високі результати в окремих видах, що свідчить про гідний рівень підготовленості учасників спартакіади. Спортсмени виборювали першість в таких видах військово-спортивного багатоборства, як біг на 100 та 1000 метрів, метання гранати Ф-1 на дальність, підтягування та влучність у стрільбі з гвинтівки.

За результатами змагань команда громади у складі учнів Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії Крижанівського Сергія, Бориса Олександра, Ключника Андрія та учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Калинівка Дорошенка Юрія виборола І загальнокомандне місце.

Вітаємо переможців!