Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров'я» у ДНЗ №7 м.Калинівка

Дата: 13.09.2020 11:34

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДо Дня фізичної культури і спорту України та з метою формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я і забезпечення необхідної рухової активності відбулись різноманітні заходи у всіх закладах дошкільної та загальної середньої освіти Калинівської міської ОТГ.

Зокрема, у ДНЗ №7 м. Калинівка проведено  фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров'я». Учасниками фестивалю були працівники садочка та вихованці середніх та старших груп. Діти з задоволенням виконували  комплекси вправ  з предметами, елементами різних видів спорту, танцювальними рухами. На весь день малюки отримали позитивний заряд енергії та бадьорий настрій.