Вінницька область, Калинівський район

Бесіди на шкільному подвір'ї з батьками учнів перших класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Калинівка

Дата: 11.09.2020 19:37

Фахівцями психологічної служби загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка 10-11 вересня було проведено "БЕСІДИ НА ШКІЛЬНОМУ ПОДВІР'Ї" з батьками учнів першокласників (1-А, 1-В класи).

Під час першої зустрічі обговорювались наступні теми: "Перший клас. Перші перемоги. Перші труднощі", "Адекватна самооцінка першокласників - крок до успіху", "Будую мир навколо себе".

Бесіда йшла про організацію режиму дня, робочого місця та створення комфортних умов для навчання; мотивацію; адаптацію; конструктивне вирішення конфліктів; формування адекватної самооцінки.

Теми другої зустрічі: "Прихована небезпека в улюблених іграшках", "Вплив мультфільмів та відеоігор на емоційний стан дитини".

В ході взаємодії батьки переглянули тематичне відео та провели обговорення щодо уникнення ризиків, пов'язаних з небезпечними іграми та іграшками.

По завершенню просвітницьких заходів учасники отримали відповіді на питання, які з'являлися під час лекторію.