Перше засідання робочої групи з питань формування проєкту бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади за програмно-цільовим методом на 2021 рік та прогнозу на 2022-2023 роки

Дата: 11.09.2020 19:33

Фото без описуФото без описуСьогодні під головуванням заступника міського голови з питань економіки та бухгалтерського обліку Валентини Гордійчук відбулось перше засідання робочої групи з питань формування проєкту бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади за програмно-цільовим методом на 2021 рік та прогнозу на 2022-2023 роки, яка була створена відповідно до рішення виконавчого комітету Калинівської міської ради від 04.09.2020 року №263.

На засіданні робочої групи було розглянуто питання щодо формування дохідної частини бюджету та особливостей складання видаткової частини бюджету громади на наступний бюджетний рік.

За результатами розгляду питань представникам територіальних громад, які увійдуть до складу Калинівської об’єднаної територіальної громади, доручено надати інформацію, необхідну для формування бюджету на 2021 рік, провести інвентаризацію матеріальних засобів і оборотних активів станом на 01.10.2020 року та здійснити заходи щодо погашення кредиторської та дебеторської заборгованості.