Вітаємо з Днем підприємця!

Дата: 06.09.2020 10:01

Фото без описуШановні підприємці Калинівської громади!

Щиро вітаю вас із вашим професійним святом - Днем підприємця!

Справа, якою ви займаєтесь, – вагомий внесок у розвиток економіки не тільки міста, а й країни в цілому. Калинівська бізнес-спільнота об’єднала розумних, енергійних і креативних однодумців, які вміють сумлінно та самовіддано працювати, швидко й ефективно реагувати на зміни, долати труднощі, втілювати найамбітніші цілі та докладати максимальних зусиль заради досягнення мети.

Майбутнє нашого міста та громади нерозривно пов’язане з вашою діяльністю, адже ви робите значний внесок у поповнення місцевого бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях, зокрема, у підтримці наших захисників на сході та медиків, які сьогодні ведуть боротьбу з пандемією.

Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за допомогу у скрутні часи, наполегливу працю, ініціативність, прийняття важливих рішень, що сприяють розвитку Калинівської міської ОТГ й покращення добробуту наших громадян.

Бажаю вам сил і наснаги, вдалих угод, надійних партнерів, задоволення від кожної започаткованої справи, процвітання та успіхів, добра й благополуччя вашим родинам!

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.