Вітаємо з Днем знань та початком нового навчального року!

Дата: 01.09.2020 12:22

Фото без описуШановні учні, вчителі, батьки, працівники навчальних закладів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Цей день завжди хвилюючий та особливий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Сьогодні вперше переступили поріг школи 271 першокласник нашої громади, на яких чекає надзвичайно цікава мандрівка країною знань. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.
Загалом за шкільні парти закладів загальної середньої освіти Калинівської міської ОТГ у 2020-2021 навчальному році сядуть 2 727 учнів, які навчатимуться у комфортних та якісних умовах.
Найбільше школярів здобуватиме освіту у загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівка – 1049 учнів, у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії – 966 учнів, у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка – 361 учень, у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4 м. Калинівка – 160 учнів, у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Дружелюбівка – 191 учень.

Минулий навчальний рік став серйозним викликом для освітньої системи країни та нашої громади через карантинні обмеження в зв’язку з поширенням коронавірусу. Дякую усім педагогам, які оперативно освоїли методики онлайн-навчання, а також батькам, які допомагали дітям вчитися вдома.
Сьогодні в закладах освіти Калинівської міської ОТГ створено всі умови для роботи в умовах адаптивного карантину. Щиро сподіваюся, що ми уникнемо ситуації, яка вимагатиме введення жорстких обмежень, але для цього кожен з нас має дотримуватись правил безпеки, насамперед для того, щоб зберегти своє здоров’я та здоров’я своїх рідних і близьких.

У новому навчальному році зичу всім міцного здоров’я, мирного неба, творчої наснаги та впевненості у власних силах!
Вам, батьки та вчителі, великої мудрості, терпіння, поваги, натхнення у справі навчання і виховання наших дітей.
Вам, діти, цікавих уроків, веселих перерв та корисних знань.
Успішного навчального року всім, дорогі друзі! Зі святом!

З повагою,
міський голова Анатолій Шамалюк.