Надані адміністративні послуги в частині реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія

Дата: 31.08.2020 10:39

Фото без описуФото без описуФото без описуВже більше двох місяців у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради (ЦНАП) громадяни можуть отримати наступні адміністративні послуги:
- обмін посвідчення водія (без складання іспитів);
- видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;
- державна реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експерта);
- перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб;
- перереєстрація транспортного засобу в зв’язку з установленням газобалонного обладнання (без огляду експерта).

Наразі фахівцями ЦНАПу було надано громадянам 231 послугу з видачі посвідчення водія (заміна посвідчення водія – 199; дублікат посвідчення водія – 32) та 70 послуг з реєстрації транспортних засобів (реєстрація мототранспорту – 19; реєстрація автотранспорту – 13; реєстрація причепів – 31; реєстрація газу – 7).

Звертайтесь у відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради (ЦНАП), який знаходиться за адресою: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, буд.18.

Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: (043-33) 2-14-24, або звертайтесь на електронну пошту: kalinovkacnap0510@ukr.net

Чекаємо на вас!