Перемога калинівських волейболісток у Всекраїнських фінальних спортивних змаганнях «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед дівчат 2005 р.н. і молодше

Дата: 30.08.2020 11:04

Фото без описуФото без описуФото без описуУ м. Скадовськ Херсонської області завершились Всекраїнські фінальні спортивні змагання «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед дівчат 2005 р.н. та молодше, організовані ГО ВФСТ «Колос».

Команда з волейболу Калинівської ДЮСШ «Авангард», обігравши усіх суперників, як напередодні, так і у фінальній частині змагань, здобула впевнену перемогу та посіла перше місце.

Вітаємо вихованок нашої дитячо-юнацької спортивної школи: Анастасію Броновицьку, Юлію Воронюк, Валерію Гончаренко, Варвару Лужецьку, Крістіну Піотровську, Дар’ю Ярмолюк, Софію Павловську, Юлію Тищук, Анастасію Буяльську, Катерину Мельник, які на чолі зі своїми професійними тренерами Ларисою Дуніною та Тамарою Васяк, показали неймовірно високий рівень підготовки та жагу до перемоги.

Взявши участь у спортивних змаганнях, за підтримки Калинівської міської ради команда з волейболу мала можливість додатково потренуватись, а разом і відпочити на березі Чорного моря.

Успіхів, нових досягнень та подальших перемог вам, наші юні зірки спорту!