Дата: 28.08.2020 13:55

Фото без опису17 вересня 2020 року о 14-00 годині відбудеться 65 сесія 7 скликання Калинівської міської ради відповідно до розпорядження міського голови №82 від 28.08.2020 р. з порядком денним:

1. Про затвердження фінансових планів на 2021 рік комунальних підприємств Калинівської міської ради.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Калинівської міської об'єднаної територіальної громади за 1 півріччя 2020 року.

3. Про внесення змін до бюджету Калинівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

4. Про стан готовності закладів освіти територіальної громади до нового навчального року.

5. Про затвердження плану розгортання мережі закладів дошкільної та загальної середньої освіти Калинівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2021 навчальний рік.

6. Про регулювання земельних відносин.