Вітаємо з Успінням Пресвятої Богородиці!

Дата: 28.08.2020 12:51

Фото без описуШановна Калинівська громадо!

Сьогодні православні християни святкують Успіння Пресвятої Богородиці, або, як кажуть у народі, Першу Пречисту. Це свято, що належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року, присвячене закінченню земного життя святої Діви Марії та її безболісному переходу до життя вічного. Це день радості, а не смутку, день щирої надії на нове майбутнє життя.

Тож нехай Матір Божа благословить кожен ваш день і наповнить його тихим, добрим, родинним щастям. Нехай в душах ваших панують мир та любов, а серця наповнюються світлом і добром. Бажаю, щоб в житті кожного завжди вистачало хліба, тепла, радості та щирої молитви.

Успіхів та процвітання нам усім, благословення і підтримки Божої Матері!

Зі святом!

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.