Проведення протипожежних заходів на території Калинівської міської об'єднаної територіальної громади

Дата: 27.08.2020 17:14

В зв'язку із суттєвим збільшенням кількості пожеж в 2020 році порівняно з минулим роком розпорядженням міського голови Анатолія Шамалюка від 27.08.2020 року №80 затверджено План проведення протипожежних заходів на території Калинівської міської об'єднаної територіальної громади, відповідно до якого сьогодні працівники Калинівської міської ради та Калинівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями приватного сектору м. Калинівка (вулиці: М. Леонтовича, Вишнева, Українська, Лісова, У. Кармелюка), так як більшість пожеж та загорянь виникає в житловому секторі: житлові будинки, господарчі споруди, дачі тощо.

В ході проведення профілактичних заходів громадян було проінформовано щодо правил пожежної безпеки в побуті, природних екосистемах, зокрема, на території лісового фонду вздовж периметру зовнішньої огорожі військової частини А1119, де наслідки ймовірних пожеж можуть бути фатальними для усієї громади.

Також рятувальники провели інструктаж про дотримання правил безпеки під час відпочинку на водоймах та застерегли містян дотримуватися основних правил безпеки життєдіяльності в побуті.

Спільні профілактичні заходи з попередження пожеж на території населених пунктів Калинівської міської ОТГ триватимуть і надалі.

Пам’ятайте, що лише суворе дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже вас від трагічних наслідків!