Ремонт в класних кімнатах у початкових школах громади

Дата: 27.08.2020 14:25

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуОсвітяни Калинівської міської об’єднаної територіальної громади активно готуються до початку нового навчального року. Ремонтні та підготовчі роботи у приміщеннях і на прилеглих територіях освітніх закладів завершуються, і вже наступного тижня після карантину та канікул сюди повернеться дітвора, і знову лунатимуть дитячий сміх та гамір. Аби найменшим школярам було зручно та комфортно навчатись, у початковій школі ЗОШ 1-3 ступенів №1 м. Калинівка здійснено ремонт підлоги в трьох класних кімнатах. Також укладено нове дерев’яне покриття в чотирьох класних кімнатах приміщення початкової школи Калинівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії, зокрема, і у облаштованому та повністю відремонтованому комп’ютерному класі.

У всіх закладах загальної середньої освіти нашої громади створено прекрасні умови для успішного здобуття знань. Сучасного першокласника чекають світлі, затишні та комфортні класні кімнати, облаштовані новими шкільними меблями, новітніми засобами навчання, мультимедійним, інтерактивним і наочно-дидактичним обладнанням, придбаним завдяки співфінансуванню з державного бюджету та бюджету Калинівської міської ОТГ.